Dodane dnia: 27 stycznia, 2019 Dodane przez: Redakcja Comments: 0

E-mail może być bardzo skutecznym sposobem promowania Twojej firmy, ale musisz wiedzieć, jak wyróżnić swoje wiadomości spośród milionów innych wysyłanych każdego dnia.

W poniższym artykule dowiesz się, jak przebić się przez ten zalew spamu i przyciągnąć uwagę ludzi.Jeśli wysyłasz e-maile do potencjalnych klientów, rozważ nakręcenie klipu wideo. Możesz spróbować wstawić do wiadomości linię, która mówi im, aby zamówili teraz. Zakończenie wiadomości może informować te osoby, że mogą zostać klientem natychmiast po kliknięciu w podany link.Wysyłaj e-maile tylko do osób z Twojej listy. Odbiorcy korespondencji, którzy nie są zaznajomieni z Tobą lub Twoim produktem, mogą zostać potraktowani jako spam. Nie będą wiedzieć, kim jesteś, i nie będzie ich obchodzić, co sprzedajesz. Ich brak troski o Ciebie i Twoją firmę najprawdopodobniej spowoduje, że po prostu oznaczą to jako spam, co sprawiło, że Twój wysiłek był bezcelowy.Rozważ użycie e-maili tekstowych zamiast intensywnych graficznie e-maili HTML w swojej kampanii. Być może myślisz, że grafika bardziej zaangażuje czytelnika, ale zwykle tak nie jest. Wiele osób nauczyło się dzisiaj usuwać wiadomości e-mail z dużą ilością obrazów, zakładając, że są one spamem. Co więcej, te obrazy często uruchamiają filtry antyspamowe, co oznacza, że ​​Twoja wiadomość nigdy nie zostanie odebrana przez niektóre osoby z Twojej listy e-mailowej!Ułatw ludziom wypisanie się z Twojej listy. Może się to wydawać nieproduktywne, ponieważ nie chcesz, aby Twoi klienci stracili zainteresowanie i odeszli. Jeśli jednak Twoi klienci nie są już zainteresowani Twoimi biuletynami, mogą się denerwować, jeśli nie mogą łatwo zrezygnować z subskrypcji. Podaj duży przycisk lub link, aby klienci, którzy stracili zainteresowanie, mogli go znaleźć bez szczegółowego wyszukiwania.Rozważ pogłoskę, że wyprzedaż dobiega końca. Każdy powinien znać te wspaniałe pomysły na e-mail marketing

Wstaw oświadczenie, które mówi Twoim klientom, aby natychmiast zasubskrybowali, aby mogli skorzystać z tej sprzedaży.

Zamknięcie e-maila może im powiedzieć, że nie mogą przegapić tej niesamowitej okazji i działać już teraz.Aby upewnić się, że Twój e-mail marketing naprawdę pomaga, a nie przeszkadza Twojej firmie, zwróć szczególną uwagę na spam, który kiedyś usunąłeś z własnego konta e-mail. Zobacz, w jakim języku sam reagujesz najbardziej negatywnie i naprzemiennie, jakie tematy zwiększają prawdopodobieństwo otwarcia e-maila marketingowego.Kontynuuj kontakt ze swoimi klientami, aby mogli się z Tobą powiązać. Dołącz do wiadomości e-mail polecenie informujące, że mogą natychmiast dołączyć, klikając poniższy link. Końcowy postscriptum może poinformować ich, aby nie spóźnili się z tą niesamowitą szansą na przynależność do Twojej firmy.Gdy klienci zapisują się na Twoje e-maile, poproś ich o imię i nazwisko. Mając nazwę odbiorcy, możesz dostosować wiadomość o bardziej osobistym tonie. Dzięki temu Twoje wiadomości e-mail będą wyglądały lepiej i odróżnią je od wszystkich innych otrzymywanych masowo wiadomości e-mail.Upewnij się, że Twoje e-maile marketingowe są jak najkrótsze. Upewnij się, że od razu przejdziesz do sedna. To pokazuje, że cenisz swoich klientów i ich czas. Czytelnicy z większym prawdopodobieństwem przejdą przez całą wiadomość. Chociaż najważniejsze informacje powinny znajdować się na górze e-maila, zawsze pod koniec znajdują się również ważne linki i treść.Efektywne wykorzystanie poczty e-mail do promowania firmy może być trudne, ale łatwiej jest, gdy wiesz, co robisz. Właściwie prowadzony e-mail marketing może znacznie zwiększyć Twoją widoczność. Wykorzystaj wskazówki i techniki, których nauczyłeś się z tego artykułu, aby przyciągnąć więcej klientów do swojej firmy.