Dodane dnia: 15 listopada, 2022 Dodane przez: Redakcja Comments: 0

Obecnie wiele sklepów oferuje szeroką gamę przyczep i wózków ogrodowych do holowania za traktorkami ogrodowymi, kosiarkami samojezdnymi i pojazdami terenowymi.

Wyposażone w sworzeń zaczepu widełkowego, te przyczepy będą pasować do wszystkich marek i modeli traktorków ogrodowych i kosiarek samojezdnych. Niezależnie od tego, czy praca polega na pozbywaniu się nawozu, przewożeniu drewna opałowego, skoszonej trawy, przenoszeniu piasku czy wysypywaniu żwiru, przyczepka do kosiarki (https://www.futurefarm24.pl/3639-n-d.html) ułatwi pracę w ogrodzie i wokół posesji. Takie dodatkowe wyposażenie jest również pomocne przy pracach na terenach zieleni miejskiej, jak również w lesie czy parku.

Przyczepka do przewożenia materiałów ogrodowych

Praktyczna przyczepka do kosiarki

Szeroka gama przyczep do holowania jest dostępna w różnych rozmiarach i obejmuje czołowych producentów sprzętu rolniczego i do zastosowania w domu. Przyczepki użytkowe mają kilka cech, które czynią je idealnym rozwiązaniem do powożenia ciężkich ładunków, jak panele boczne i przednie, mocne osie z amortyzatorami, opcja wywrotki ułatwiająca wyładunek i czyszczenie. Ze względu na ciężar przewożonych ładunków przyczepy użytkowe prawie zawsze mają solidną konstrukcję stalową.

Zawsze sprawdzaj dopuszczalną masę pojazdu przed użyciem go do ciągnięcia przyczepy. W instrukcji obsługi kosiarki znajdziesz informacje o tym, ile ciężaru można bezpiecznie ciągnąć za posiadaną kosiarką. W niektórych przypadkach przyczepa użytkowa jest większa i cięższa niż to, czego potrzebują właściciele domów do lekkich prac na trawniku i w ogrodzie, warto zatem wybrać lekką i poręczną przyczepkę do kosiarki. Warto również wybrać praktyczną przyczepkę z funkcją wywrotki, którą można łatwo przechylać w celu wyładowania zawartości.

Pojemnik przyczepki do kosiarki, który utrzymuje ładunek na miejscu, może być wykonany z poliamidu lub plastiku, są to materiały lekkie i odporne na korozję i uderzenia. Może to być również stal czy inne metale, mocne i zdolne do przenoszenia dużych ciężarów. Dostępne są różnorodne wymiary przyczepek użytkowych, które można podpiąć do kosiarki czy quada lub innego niewielkiego pojazdu.