Dodane dnia: 29 grudnia, 2021 Dodane przez: Redakcja Comments: 0

W sprzedaży znajdziemy naprawdę duży wybór różnorodnych płytek na ściany i podłogi w kuchni czy łazience.

Poświęć trochę czasu na przeglądanie wielu ofert płytek, aby dowiedzieć się, co wolisz, a tym samym dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednie płytki do swojej łazienki. Najpierw po prostu sprawdź, jaki kolor najlepiej pasuje do projektu pomieszczenia, a następnie dokonaj wyboru rozmiarów, kształtu i stylu, aby płytki, które wybrałeś odpowiednio pasowały do ogólnego wyglądu pomieszczenia. W ten sposób łatwiej można zaprojektować swoją wymarzoną łazienkę i uczynić jej komfortowym pomieszczeniem.

Oryginalne kolory płytek do łazienki

Na ścianach w łazience możesz położyć kolorowe kafle

Gres ma współczynnik wchłaniania wilgoci na poziomie 0,5, co oznacza, że jest prawie nieprzepuszczalny dla wody. Takie płytki mogą być instalowane w wilgotnym środowisku, są zatem idealne do łazienek i kuchni oraz przedpokoju. Nie ma wątpliwości, że płytki gresowe mogą zapewnić trwałe, piękne wzory i kolory na ścianach i podłogach. Kafle ścienne Tamoe firmy Paradyż są odporne na wodę, plamy i chemikalia. Są również łatwe w utrzymaniu i bardziej higieniczne niż inne materiały wykończeniowe, które nie radzą sobie w wilgotnym środowisku.

Płytki Tamoe w formie kafli w wielu głębokich kolorach doskonale sprawdzają się w łazience i kuchni, gdzie ich kolorowe wzory naprawdę się wyróżniają, mogą również bez problemów wytrzymać codzienne użytkowanie pomieszczenia. Są również doskonałe do obszarów o dużym natężeniu ruchu i mogą być wykonane jako antypoślizgowe, idealne na podłogi. Jeśli chcesz mieć łazienkę w oryginalnym kolorze, jak róż, indygo, mięta czy głęboka zieleń, możesz sprawdzić ofertę kafli na ściany Paradyż Tamoe. Ciekawe będzie również połączenie płytek czarnych i białych w różnych zestawieniach i projektach.

Szeroką ofertę płytek Paradyż Tamoe możesz zobaczyć na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/PARADYZ-TAMOE/5928. Możesz również włączyć kafelki Tamoe do projektu wykończenia swojej dużej łazienki. Ponieważ masz dużo miejsca do pracy, możesz mieć opcje dodawania ozdobników z płytek w całym pomieszczeniu, kafelkować niektóre ściany czy strefy. Eksperymentuj z białymi i czarnymi kaflami lub wybierz inną z kolorowych odmian tych wszechstronnych płytek ściennych.